Kvalitet, Service, Utbud

UX SPA 100 Spring 4,5mm Diabol

Artnr: 35422
949 kr
Storlek:
SPA 100SPA 60

I lager. Leveranstid 1-3 dagar.
På fjärrlager. Leveranstid 2-3 veckor.
Endast få kvar i lagret (1 st)
På fjärrlager. Leveranstid 2-3 veckor.
  •  Fraktfritt över 899:-
  •  Leverans 1-3 dagar
  •  Flexibel betalning med Klarna
Produktbeskrivning
Egenskaper

UX SPA 100 Spring 4,5mm Diabol – Den Perfekta Luftpistolen för Precisionsskytte

Upptäck kraften och precisionen med UX SPA 100 Spring 4,5mm Diabol, en innovativ och prisvärd luftpistol med brytpipa. Denna luftpistol är designad för att leverera exceptionell prestanda vid varje skott, tack vare sin räfflade pipa som garanterar hög precision.

Specifikationer:

  • Kaliber: 4,5 mm (.177) Diabol
  • Utgångshastighet: 100 m/s
  • Drivning: Fjäder
  • Vikt: 806 g
  • Totallängd: 425 mm
  • Piptyp: Räfflad
  • Anslagsenergi: <3 J
  • Magasinkapacitet: 1 skott
  • Modell: SPA 100
  • EAN: 4000844777904

Med en utgångshastighet på 100 m/s och en anslagsenergi under 3 joule, är UX SPA 100 både säker och effektiv för träning och tävling. Den robusta konstruktionen och den bekväma vikten på 806 g gör den enkel att hantera, medan den räfflade pipan säkerställer att varje skott träffar sitt mål med högsta precision.

Denna luftpistol är perfekt för både nybörjare och erfarna skyttar som söker ett pålitligt och prisvärt alternativ. Med UX SPA 100 får du en högkvalitativ luftpistol som kombinerar avancerad teknik med användarvänlighet. Uppgradera din skytteupplevelse idag med UX SPA 100 Spring 4,5mm Diabol – den ultimata luftpistolen för dig som värdesätter precision och kvalitet.

Vill du se fler av våra olika luftpistoler så hittar du dem här:

Läs mer
Stäng
Vikt806g
Längd425mm
Magasinkapacitet1 kula
MaterialPolyplast
DrivningFjäder
MekanismBrytpipa
PiptypRäfflad
Kaliber4,5mm
Anslagsenergi3 Joule
Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Drift & produktion: Wikinggruppen